« Ožujak 2024 »

Ukupno: 193915
TERENSKA NASTAVA TREĆIH RAZREDA PO MEĐIMURJU
Autor: Snježana Matoš, 12. 10. 2016.

Petak, 7.10.2016. učenici 3.a i 3.b razreda sa svojim učiteljicama Draženkom Golub i Adelom Horvat, bili su na terenskoj nastavi po Međimurju.

Posjetili smo granični prijelaz Goričan, prošetali Čakovcem do Starog grada Zrinski, posjetili gradsku knjižnicu-dječji odjel gdje su nam knjižnjičarke pročitale smiješne priče, odglumile kratki scenski prikaz sa lutkama zmajevima. Farma Ponnyland u Murskom Središću nas je posebno oduševila (učenici su imali priliku jahati, razgledati mnogobrojne životinje, poigrati se s njima, pomaziti, igrati se na igralištu…) Zatim smo otišli do Mure, mjesto Žabnik, provozali se skelom, vidjeli mlin koji nije u funkciji jer je na popravku. Najviše smo se veselili dvosatnom kupanju u toplicama Sveti Martin na Muri. Terensku nastavu smo završili posjetom u Medeni vrt, u Črečanu, na gospodarskom imanju Tatjane Šardi. Uz ugodnu domaćicu, njene ukusne kolačiće-medenjake, degustaciju meda i radionicu (izrada svijeća od voska) završili smo naše putovanje. Puni dojmova, sretni i umorni vratili smo se u našu Kotoribu!

Učiteljice Adela Horvat i Draženka Golub

Učiteljice Adela Horvat i Draženka Golub