Županijsko natjecanje u nogometu – 1. mjesto!

by | tra 24, 2026 | Vijesti

Dana 23. travnja 2026. godine u Čakovcu, na stadionu SRC Mladost, održano je županijsko finalno natjecanje u nogometu za dječake i djevojčice u organizaciji Međimurskog školskog sportskog saveza. Na natjecanju je sudjelovala i ekipa djevojčica OŠ Jože Horvata Kotoriba, koja je ostvarila izvrstan rezultat osvojivši 1. mjesto i time izborila plasman na poluzavršno natjecanje.

Našu školu predstavljale su:
Dunja Knez, Lorna Štefko, Sonja Čižmešija, Lena Volar, Nika Gregurec, Dora Fuš, Katja Šalamon, Lucija Oršuš, Karla Novak i Lana Fuš.

Naše su učenice do naslova došle odličnim igrama i uvjerljivim rezultatima. U prvom susretu odigrale su protiv I. OŠ Čakovec neriješeno 0:0. U drugom susretu svladale su ekipu OŠ Prelog rezultatom 2:0.

U konkurenciji jakih školskih ekipa iz županije, naše su djevojčice pokazale iznimnu borbenost, timski duh i kvalitetnu igru te su zasluženo osvojile prvo mjesto.

Čestitamo našim djevojčicama na osvojenom 1. mjestu, prikazanoj igri i velikom trudu te im želimo puno uspjeha na daljnjem natjecanju!

Voditelj ekipe: Domagoj Dominić

Pročitajte još

Bili smo na maturalcu!

Bili smo na maturalcu!

Bili smo na maturalcu koji ćemo sigurno zauvijek pamtiti. Tijekom ta četiri dana posjetili smo mnoga zanimljiva mjesta: Njivice, Punat, otočić Košljun, Jurandvor, Bašku, grad Krk i Kraljevicu te smo saznali mnoge zanimljive informacije o povijesti Krka. Ovo putovanje...

Petodnevna avantura „Škole u prirodi“4. razreda!

Petodnevna avantura „Škole u prirodi“4. razreda!

U razdoblju od 25.5. do 29.5.2026. učenici OŠ Jože Horvata Kotoriba u pratnji svojih učiteljica Draženke Golub i Adele Horvat uspješno su proveli i priveli kraju avanturu života zvanu „Škola u prirodi“. ​Naša ekipa od 30 učenika kroz pet dinamičnih dana proputovala je...

Skip to content