Brončana medalja na poluzavršnici natjecanja skupine Sjever u nogometu za djevojčice.!

by | svi 18, 2026 | Vijesti

Dana 14. svibnja 2026. godine održano je poluzavršno natjecanje skupine Sjever u nogometu za djevojčice. Na natjecanju je sudjelovala i ekipa djevojčica Osnovna škola Jože Horvata Kotoriba, koja je ponovno ostvarila odličan rezultat osvojivši 3. mjesto među najboljim školskim ekipama iz regije.

Našu školu predstavljale su:
Dunja Knez, Lorna Štefko, Sonja Čižmešija, Lena Volar, Nika Gregurec, Dora Fuš, Katja Šalamon, Lucija Oršuš, Karla Novak i Lana Fuš.

U polufinalnom susretu naše su djevojčice odmjerile snage s ekipom I. osnovna škola Bjelovar te su, unatoč velikom trudu i borbenoj igri, poražene rezultatom 2:0. U utakmici za 3. mjesto pokazale su karakter i kvalitetu te su bile bolje od ekipe Osnovna škola Braća Radić Koprivnica, čime su zasluženo osvojile brončanu medalju.

U konkurenciji najuspješnijih školskih ekipa iz sjeverne Hrvatske, naše su učenice još jednom pokazale iznimnu borbenost, zajedništvo i sportski duh te dostojno predstavile svoju školu.

Čestitamo našim djevojčicama na osvojenom 3. mjestu, prikazanoj igri i velikom trudu te im zahvaljujemo na još jednom izvrsnom rezultatu!

Voditelj ekipe: Domagoj Dominić

Pročitajte još

Petodnevna avantura „Škole u prirodi“4. razreda!

Petodnevna avantura „Škole u prirodi“4. razreda!

U razdoblju od 25.5. do 29.5.2026. učenici OŠ Jože Horvata Kotoriba u pratnji svojih učiteljica Draženke Golub i Adele Horvat uspješno su proveli i priveli kraju avanturu života zvanu „Škola u prirodi“. ​Naša ekipa od 30 učenika kroz pet dinamičnih dana proputovala je...

PUB kviz u našoj školi :)

PUB kviz u našoj školi 🙂

Naša je škola 10. lipnja 2026. pretvorena u pravu pravcatu kvizašku arenu! Učenici od 5. do 8. razreda u timovima koji su se sastojali od  jednog petaša, šestaša, sedmaša i osmaša zajednički su odmjerili znanje i brzinu u prvom školskom pub kvizu. Atmosfera je bila...

Skip to content