« Rujan 2024 »

9. IZLOŽBA INOVACIJA IVANIĆ-GRAD I3G
Autor: Karmen Somi, 17. 6. 2024.

9. IZLOŽBA INOVACIJA IVANIĆ-GRAD I3G

U Hotelu Sport u Ivanić-Gradu 16. i 17. svibnja održala se deveta Izložba inovacija I3G koju organizira Elektronički i računalni klub. Ove godine izložba je okupila stotinjak izlagača, uglavnom mladih inovatora, učenika osnovnih i srednjih škola te studenata iz svih krajeva Hrvatske.

Na izložbi su predstavljeni najzanimljiviji i najkreativniji radovi. Kao natjecatelji sudjelovali su i učenici naše škole:

Lovro Erdelji, Sara Matulin, Maja Tomašić rad: Smart home

Lovro Erdelji rad:  Magic Mirorr

Lovro Erdelji, Mihael Hederić rad: Pokretni most

Maja Tomašić, Lovro Erdelji, Sara Matulin, Mihael Hederić rad: Pokretni most

Odlukom ocjenjivačkog povjerenstva učenici Lovro Erdelji, Sara Matulin, Maja Tomašić s radom Smart home osvojili su zlatnu medalju, Lovro Erdelji Magic Mirorr s radom Magic Mirorr osvojio je srebrnu medalju, dok su brončanu medalju osvojili Lovro Erdelji, Mihael Hederić s radom Pokretni most, te Maja Tomašić, Lovro Erdelji, Sara Matulin, Mihael Hederić s radom Pokretni most.

Najbolji nagrađen rad u kategoriji osnovnih škola je Smart Home učenika Lovre Erdelji, Sare Matulin, Maje Tomašić iz OŠ Jože Horvata Kotoriba te je primio nagradu ARCA za sudjelovanje na 22. Međunarodnoj izložbi inovacija.

Čestitke učenicima i mentorici na odličnim rezultatima!smiley

Jelena Tuksar

Fotografije možete pogledati pod Opširnije.

Izložba se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, Grada Ivanić-Grada i Turističke zajednice grada Ivanić-Grada, Zagrebačke županije te u suradnji sa Zajednicom tehničke kulture Zagrebačke županije i Hrvatskom zajednicom inovatora.