« Listopad 2024 »

Obiteljski dan u Humu na Sutli
Autor: Karmen Somi, 17. 6. 2024.

U subotu 8. lipnja učenice Rihanna Majetić, Vanessa Balog, Nives Bogdan i Sanja Horvat u pratnji učiteljice likovne kulture posjetile su Hum na Sutli. Početkom prosinca prošle godine učenice su sa svojim projektom osvojile prvo mjesto na natječaju Vetropack Straže, jedinog proizvođača staklene ambalaže u Hrvatskoj, a sada su bile pozvane kao gošće na njihov Obiteljski dan. Sudjelovale su u zanimljivim i zabavnim radionicama i aktivnostima, bile u obilasku tvornice, vidjele proizvodni proces staklene ambalaže, dale intervju vezan uz njihov projekt.

Slogan i maskota koje su učenice osmislile, tvrtka Vetropack Straža odlučila je koristiti za njihove promotivne aktivnosti (brošure, letke, internetsku stranicu, itd.). Maskotu kojeg su nazvale Staklenko učenice su imale prilike i upoznati jer je zabavljao i animirao posjetitelje na Obiteljskom danu. Kući su se vratile u poslijepodnevnim satima umorne, ali pune dojmova te bogatije za jedno lijepo iskustvo.

Kako nam je bilo pogledajte pod Opširnije.

Barbara Salaj Zlatar