Ukupno: 196624
Sretno, dragi naši osmaši!
Autor: Karmen Somi, 10. 7. 2023.

U četvrtak, 6. srpnja 2023. svečanom dodjelom svjedodžbi, pohvala i nagrada oprostili smo se od naših osmaša. Okupili smo se kako bismo zajedno proslavili završetak važnog poglavlja i početak novih izazova koji su pred njima.

Učenici osmih razreda pripremili su svečan i veseo program u kojem su pokazali svoju kreativnost i talente – kroz pjesmu, recitacije, igrokaz. Pripremili su i video kojim su se prisjetili svih prekrasnih trenutaka koje su zajedno proveli tijekom osnovnoškolskog obrazovanja. U nastavku programa učenici su zahvalili učiteljima i djelatnicima škole što su ih vodili i podržavali te su im u znak pažnje uručili ruže.

U nastavku je uslijedio svečani dio programa, podjela svjedodžbi i uručivanje nagrada, priznanja i pohvala za njihove uspjehe i doprinose. Učenicima se obratila ravnateljica Snježana Matoš kako bi im uputila riječi ohrabrenja te svima poželjela mnogo uspjeha u daljnjem školovanju. U nastavku je uslijedila dodjela nagrada za „fair play“ za postignute sportske uspjehe.

Još jednom čestitamo svim učenicima na uspješnom završetku osnovnoškolskog obrazovanja.

Želimo vam mnogo uspjeha u srednjoškolskim klupama i dakako, vesele ljetne praznike!

Neka vam budućnost donese uspjeh i radost i neka vaši snovi postanu stvarnost.

Sretno, dragi naši osmaši!smiley

Suzana Jarnjak Ivanović

Za kraj, razrednice Karmen Somi i Karolina Horvat Sačić obratile su se svojim učenicima emotivnim govorom u kojem su izrazile koliko su bili ponosne na svaki uspjeh koji su postigli tijekom proteklih godina, zaželjele im obilje sreće i uspjeha te naglasile neka nastave biti vrijedni, dobri i hrabri. Također, zahvalile su roditeljima i kolegama za višegodišnju suradnju, otvorenost i susretljivost. Za kraj su im kroz stihove upućene najljepše želje i savjeti za budućnost.

Narasti dobar

Tvoje su srce isprele tople ruke, vedrinu ti utkale u obraze i snove.

Tebi preostaje samo jedno - da rasteš. Narasti dobar.

Tvoji su dani vjetrovite ptice i ne znaš što će sutra biti, ali ti možeš jedno, ti

možeš ono pravo - narasti dobar.

Ne daj da ti grubost i suze zamute oči. Iz njih blagi potok uvijek neka teče.

Samo tako ćeš, vjeruj, narasti velik, narasti dobar.

Budi prijatelj svakom i čuvaj u sebi sve što je bilo lijepo i sve što si htio.

I sve što si snio i rasti hrabro. Narasti dobar.

Stjepan Lice