Ukupno: 195422
Nekoliko crtica iz svijeta kreativaca
Autor: Karmen Somi, 31. 3. 2021.

Nekoliko crtica iz svijeta naših školskih kreativaca pogledajte pod Opširnije. smiley

Učenici osmih i šestih razreda pokazali su zavidnu sposobnost oblikovanja radova u tehnici papir plastike i kaširanog papira.  Kako bismo prigodno dočekali proljeće, školski hodnik krase cvjetovi koje su izradili osmaši te pisanice za koje su zaslužni šestaši.

Kombinacija za 5, zar ne?

Učenici 6.a razreda okušali su se u svijetu dizajna i to onog modnog. Pogledajte sami, morate priznati da im je to pošlo za rukom.

Naše učenice Branka Karloci iz 8.b razreda i Zara Ujlaki iz 6.a razreda talentirane su i kreativno se snalaze u svijetu likovne kulture. Odlično se izražavaju u klasičnim likovnim tehnikama, a što se tiče nove digitalne umjetnosti, ni ona im nije strana. Čak štoviše, postale su pravi virtuozi. Stoga je bilo važno da i drugi vide taj talent, pa su njihovi radovi dobili svoje mjesto na panou u hodniku naše škole. Zasluženo :)

Školska likovna grupa marljivo uređuje prostor škole. Petkom poslije redovite nastave ostaju samo najhrabriji. To su učenice 8.b razreda Emili Sabol i Lucija Rebrek, kreativke bez premca. Ostaju i duže od onog što je predviđeno jer uz šalu, smijeh i slikanje, vrijeme brzo proleti. Djevojke kažu da uživaju u tome što rade. Vjerujem da se to vidi kada gledate njihovo stvaralaštvo :)    B. Salaj Zlatar